O nas

Depositphotos 17364035 xsJesteśmy kreatywną Pracownią Architektoniczną z niemałym doświadczeniem oraz stosownym wykształceniem. Połączenie sztuki z wiedzą architekta pozwala nam sprawnie działać w branży od 2002 roku.
Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem wszelkich obiektów budownictwa mieszkaniowego (jedno i wielorodzinnego), obiektów przemysłowych, rolniczych, handlowo – usługowych, użyteczności publicznej i innych.

Z pasją i zaangażowaniem kształtujemy również wnętrza budynków.

Zajmujemy się  projektowaniem wzornictwa przemysłowego - czyli  projektowaniem przedmiotów codziennego użytku, urządzeń, maszyn, itp. w zakresie ich estetyki (formy, koloru), funkcjonalności i jak najlepszego przystosowania do człowieka (jego wymagań psychofizycznych, budowy ciała).

Służymy fachowym wsparcie na każdym etapie Inwestycji, pomożemy Ci w załatwianiu spraw formalnych lub zrobimy to za Ciebie.

Oferujemy również współpracę i realizację projektów „on-line”.

To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego projektu, słuchanie Ciebie, dzięki czemu w szybki sposób poznajemy Twoje oczekiwania i styl.

Stawiamy sobie za cel zaspokojenie Twoich potrzeb oraz wydobycie z powierzonej nam przestrzeni tego, co najcenniejsze.

Projektujemy nie tylko zgodnie z obowiązującymi trendami oraz estetyką, ale również sprawiamy, że nasze projekty są komfortowe, funkcjonale i ergonomiczne.